Geliştirici

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
Discord-Logo+Wordmark-Color.png

Sosyal medya:

Oyun Tanımı

A Way to be Dead, epilepsi krizleri sonrasında akıl sağlığını büyük oranda kaybetmiş bir doktorun, zombiler tarafından istila edilmiş bir hastanede hayatta kalmaya çalışan bir grup insanı öldürmeye çalışmasını konu alan, asimetrik, çok oyunculu (4vs1) bir korku oyunudur. A Way to be Dead, Roots of Insanity dünyasına farklı açılardan bakmamızı sağlayan bir çok oyunculu oyun olma özelliğine sahiptir. Bu oyundaki tüm karakterler, Dr. Riley, hastalar ve hatta zombiler bile Crania Games'in ilk oyunu Roots of Insanity'nin dünyasına aittir. 

Steam link
https://store.steampowered.com/app/1480030/A_Way_To_Be_Dead/​

(Kısa açıklama)
A Way to be Dead, epilepsi krizleri sonrasında akıl sağlığını büyük oranda kaybetmiş bir doktorun, zombiler tarafından istila edilmiş bir hastanede hayatta kalmaya çalışan bir grup insanı öldürmeye çalışmasını konu alan, asimetrik, çok oyunculu (4vs1) bir korku oyunudur.
Kaç | Öldür | Beslen..

Oyun Özellikleri

◆ Önceden tasarlanmış farklı patikalarla, her maç başında rastgele yolları takip etmemizi sağlayan bir oynanış tecrübesi
◆ 10 karakter ve 3 farklı karakter tipi ile 3 farklı oynanış imkanı
◆ Maçları kazandığın takdirde elde edeceğin Terapi puanlarıyla karakterlerini geliştirebilme
◆ Çeşitli çevre etkileşimleriyle ile rakibinin eşyalarını onun bulamayacağı yerlere saklamak ve stratejik hamlelerle rakibinin işini zorlaştırmak
◆ Hayatta kalanlar olarak birlikte oynamayı gerektiren ve ekip oyununa odaklanmış mekanikler,
◆ Bir maçtaki bütün verileri maçın başında değiştirebilime özelliği, bölümlerde kaç zombi olacak, bulunduğumuz haritadaki ışıkların ne zaman kapanacağı, loot oranları, kaç çıkış olacağı vb.

Video

Görseller

Diğer Oyunlarımız

BESteamHeader2.png
SteamBundle707x232.png
AWTBD_Banner_New.png
© 2020 by CRANIA GAMES. All rights reserved.