Sosyal medya:

Kapalı Beta Duyurusu
Sevgili Crania Games Takipçileri,
Heyecan verici bir duyurumuz var! Daha önce paylaştığımız bir duyuruda da bahsettiğimiz gibi, geliştirmekte olduğumuz asimetrik çok oyunculu korku oyunumuz "A Way to be Dead" için yapacağımız kapalı beta teste katılmak üzere oyuncu başvurularını kabul etmeye başlıyoruz.

Eğer siz ve arkadaşlarınız, oyunu denememiz ve geliştirmemiz konusunda bizimle işbirliği yapmak ve bize sağlayacağınız kullanılabilir geribildirimler sonucu isminizi oyun içi emeği geçenler bölümünde görme şansı yakalamak istiyorsanız lütfen aşağıda adresi paylaşılmış formu doldurun ve hemen başvurunuzu yapın!

Sınırlı sayıda başvuru kabul edilecektir, bu yüzden lütfen alımlar devam ederken başvurduğunuzdan emin olun! Seçilen adaylara e-mail yoluyla haber verilecektir ve oyunun Steam anahtarı paylaşılarak oyunumuza anında erişim hakkı tanınacaktır. Kabul edilen adaylar bir form yoluyla ve resmi Discord kanalımız aracılığıyla bize doğrudan geribildirim yapabilecektir. Sizi A Way to be Dead 'de görmek için sabırsızlanıyoruz!

Başvuru formu: 
https://docs.google.com/forms/d/1lMh91rCkTpYraLgbb6AFpscai2ziQLeHwzYQbItDUaU/edit?usp=sharing

Oyun tanımı
A Way to be Dead, epilepsi krizleri sonrasında akıl sağlığını büyük oranda kaybetmiş bir doktorun, zombiler tarafından istila edilmiş bir hastanede hayatta kalmaya çalışan bir grup insanı öldürmeye çalışmasını konu alan, asimetrik, çok oyunculu (4vs1) bir korku oyunudur. A Way to be Dead, Roots of Insanity dünyasına farklı açılardan bakmamızı sağlayan bir çok oyunculu oyun olma özelliğine sahiptir. Bu oyundaki tüm karakterler, Dr. Riley, hastalar ve hatta zombiler bile Crania Games'in ilk oyunu Roots of Insanity'nin dünyasına aittir. 

Steam link
https://store.steampowered.com/app/1480030/A_Way_To_Be_Dead/​

(Kısa açıklama)
A Way to be Dead, epilepsi krizleri sonrasında akıl sağlığını büyük oranda kaybetmiş bir doktorun, zombiler tarafından istila edilmiş bir hastanede hayatta kalmaya çalışan bir grup insanı öldürmeye çalışmasını konu alan, asimetrik, çok oyunculu (4vs1) bir korku oyunudur.
Kaç | Öldür | Beslen..

Oyun Özellikleri
◆ Zombiler, deney kurbanları veya Dr. Riley olarak oynayabilirsin
◆ Kazanılan oyun seansları sonrası elde edilen Travma puanları ile karakterlerini geliştir
◆ Deney kurbanları olarak, çevresel faktörlerin oynanışa etki eden, gürültü gibi etkilerinden kaçın, veya Dr. Riley olarak bu görsel ve işitsel uyarıları kullanarak kurbanların izini sür ve onları avla!
◆ Oyun içi bölümlerde bir çok farklı rota seçebilirsin. Deney kurbanları olarak güvenli yeraltı tünellerini kullanarak hızlıca çevreye dağılın ve anahtar bölgelere ulaşın. Dr. Riley olarak ise bu anahtar bölgelerde pusuya yatıp tuzak kur ve denekleri tek tek etkisiz hale getir!
◆ Diğer deney kurbanlarına yardım et ve birlikte kaçmayı başar, veya bir zombiye dönüş ve August Valentine Hastanesinde sonsuza dek yalnız kal!
◆ Maç başlamadan önce maçın her türlü özelliğini değiştirmek elinde. Işıkların tamamen kapanmasına kalan süre, zombi yoğunluğu, toplanabilir eşya oranı ve Riley'nin mutanta dönüşme limiti gibi oynanışı değiştirecek konularda tercihler yapabilirsin

ŞimdiBaşvur!.png
SpecialOffer!TR2.png

Video

Görseller

Diğer Oyunlarımız

BESteamHeader2.png
SteamBundle707x232.png